על האקוסטיקה

האקוסטיקה היא בעצם ענף המתפרש על פני תחומים רבים. תוכלו למצוא מחקרים רבים על אקוסטיקה באוקיינוסים, בארכיטקטורה, בפיזיקה וכדומה. אבלסטודיו מטרונום שם את הדגש והמשקל על אקוסטיקה במוסיקה, או יותר נכון אקוסטיקה בחדר חזרות.

ישנם בעצם שני מרכיבים חשובים כשאנו בוחנים אקוסטיקה בחדרי חזרות. הראשון הוא שמירה על איכות הצליל והסאונד, והשני הוא מניעה של מעברי קולות מן החדר חזרות החוצה, או לחילופין, אל תוך חדר החזרות. 
 
בעצם, על מנת לייצר אקוסטיקה ברמה גבוהה עם סאונד איכותי, יש להשתמש באמצעים מגוונים ואיכותיים, החל מסופגי רעש בתקרה עד לפלטות סופגות רעש על קירות מקבילים. בנוסף לזה, ניתן להשתמש גם בקירות כפולים וכבדים היכולים לספוג רעש בצורה טובה. ישנם גם עצים אקוסטיים מאוד מסויימים שיכולים להיו מצוינים כמונעים כניסה ויציאה של רעשים.

חדר חזרות מטרונום ראשון לציון, במובן האקוסטי, מצטיין באיכות הסאונד שלו וברמת האקוסטיקה. אצלנו יש וילונות חוסמי רעשים, סופגי רעשים באיכות גבוהה העוטפים את החדר ומשאירים את הסאונד בפנים בצורה איכותית וברורה. כמו כן, השקענו באמצעים חדישים ואיכותיים המונעים מעברי קול מחוץ לחדר החזרות ולתוכו. בנוסף, הקלטות שירים ×¨××©×•×Ÿ לציון ואלתורים יוצאים ברמת איכות סאונד גבוהה ומדוייקת. צור קשר עוד היום עם סטודיו מטרונום.
 
1210420131366555834.png